Telefon: 0264 282 42 00
Adres: Palmiye Cad. No: 120 Adapazarı / Sakarya

KONAKLAMA
Sakarya Ottoman Hotel

Hotelimizin toplam 55 adet odası bulunmaktadır. Bunların 4’ü Deluxe, 4’ü Junior Deluxe ve 47’si ise standart odalarımızdır. Odalarımızda 82 ekran LCD televizyon, mini bar, internet, saç kurutma makinesi bulunmaktadır. Sakarya'da konaklama keyfini Ottoman'da yaşayacaksınız...

ODALARI İNCELE »

WELLNESS & SPA
Sakarya Ottoman Hotel

Hem bedensel hem ruhsal açıdan sağlıklı olmak hepimizin ihtiyacı.

Bu yüzden sizin için oluşturduğumuz wellness & SPA salonumuzda günün yorgunluğunu rahatlıkla atabileceksiniz.

Uzman personeli ile siz değerli müşterilerimizin hizmetinde olan Ottoman Hotel wellness & SPA hizmetinde de oldukça iddialı.

Kongre Toplantı Salonu
Sakarya Ottoman Hotel

Sakarya Ottoman Hotel'de toplantılarınızı rahatlıkla yapabilecek ve önemli cemiyetlerinizde de unutulmaz zaman geçireceksiniz.

* 25 kişilik VIP toplantı salonu

* 200 kişilik toplantı salonu

* 250 kişilik balo salonumuz ile sizlerin hizmetinizdeyiz.

Restaurant
Sakarya Ottoman Hotel

Sakarya Ottoman Hotel, hizmet kalitesinde müşterilerinin damak zevklerine her zaman hitap etmiştir. 

Bugüne kadar gelen müşterilerimizin yemeklerimize karşı her zaman olumlu bir geri dönüşü bulunmaktadır. Bunlara ek olarak da otelimiz içeriğinde Osmanlı motifleriyle buluştuğunuzda kendinizi daha rahat hissedeceksiniz. 

Sabah kahvaltılarından, öğlen yemeklerine ve akşam spesiyallerine kadar her zaman sizleri doyuracak ve tadı damağınızda bırakacaktır.

Sakarya Ottoman otel'de konaklama imkanı bulan müşterilerimizin yorumlarını aşağı kısımdan okuyabilir, sizlerde o nadide yorum severler arasına katılabilirsiniz.